Zimowisko dla dzieci rolników w 2024 roku

Zimowisko dla dzieci rolników w 2024 roku - akt4[1].jpg

Stowarzyszenie im. Teresy Kras jest organizatorem wypoczynku zimowego w formie turnusów wyjazdowych w 2024 roku z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, urodzonych od dnia 01 stycznia 2008 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku.

Wypoczynek letni 2023 - dziękujemy

Wypoczynek letni 2023 - dziękujemy - akt.lato.jpg

W ciągu wakacji 2023 roku, kilka tysięcy dzieci skorzystało z naszych kolonii letnich. Zorganizowaliśmy wypoczynek letni w atrakcyjnych miejscowościach nadmorskich, górskich i nad jeziorami. Dziękujemy wszystkim za współpracę i serdecznie zapraszamy w przyszłości!

Kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży

Kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży - kurs.jpg

Organizujemy kursy wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży uprawniające do podjęcia pracy jako wychowawca na koloniach i zimowiskach. Kursy odbywają się w Lublinie, istnieje również możliwość zorganizowania kursu wyjazdowego (dla zgłoszonej grupy).

Praca w czasie wypoczynku letniego i zimowego

Praca w czasie wypoczynku letniego i zimowego - praca.jpg

Oferujemy pracę na naszych koloniach i zimowiskach dla wychowawców, psychoterapeutów, instruktorów, animatorów, ratowników wodnych i medycznych, pielęgniarek oraz kucharzy, pomocy kuchennych i personelu sprzątającego.

Kolonie dla dzieci rolników w 2023 roku

Kolonie dla dzieci rolników w 2023 roku - akt4[1].jpg

Stowarzyszenie im. Teresy Kras jest organizatorem wypoczynku letniego w 2023 roku, z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, dofinansowanego przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Kolonie profilaktyczne w 2023 roku

Kolonie profilaktyczne w 2023 roku - akt1.jpg

Serdecznie zapraszamy instytucje publiczne, gminy, ośrodki pomocy społecznej oraz organizacje pozarządowe do nawiązania współpracy w zakresie organizacji letniego wypoczynku dla dzieci pochodzących z rodzin ubogich i wymagających wsparcia.

Usługi doradcze

Usługi doradcze - uslugi.jpg

W siedzibie Stowarzyszenia można skorzystać z bezpłatnych usług doradczych w zakresie funkcjonowania organizacji pozarządowych.