Kolonie dla dzieci z Warszawy

Kolonie dla dzieci z Warszawy - znak_wawa2.jpg

Dla dzieci z Warszawy mamy propozycje kolonii w górach dofinansowanych przez urząd miasta.

Kolonie dla dzieci z Woli: Poronin k/Zakopanego 04.07-13.07.2024 (10 dni), opłata 900zł. Kolonie dla dzieci z Targówka: Zakopane 21.07-01.08.2024 (12 dni), opłata 1000zł.

Kolonie dla dzieci rolników w 2024 roku

Kolonie dla dzieci rolników w 2024 roku - akt4[1].jpg

Stowarzyszenie im. Teresy Kras jest organizatorem wypoczynku letniego w 2024 roku, z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników, dofinansowanego przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Kolonie profilaktyczne w 2024 roku

Kolonie profilaktyczne w 2024 roku - akt1.jpg

Serdecznie zapraszamy instytucje publiczne, gminy, ośrodki pomocy społecznej oraz organizacje pozarządowe do nawiązania współpracy w zakresie organizacji letniego wypoczynku dla dzieci pochodzących z rodzin ubogich i wymagających wsparcia.

Kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży

Kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży - kurs.jpg

Organizujemy kursy wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży uprawniające do podjęcia pracy jako wychowawca na koloniach i zimowiskach. Kursy odbywają się w Lublinie, istnieje również możliwość zorganizowania kursu wyjazdowego (dla zgłoszonej grupy).

Praca w czasie wypoczynku letniego i zimowego

Praca w czasie wypoczynku letniego i zimowego - praca.jpg

Oferujemy pracę na naszych koloniach i zimowiskach dla wychowawców, psychoterapeutów, instruktorów, animatorów, ratowników wodnych i medycznych, pielęgniarek oraz kucharzy, pomocy kuchennych i personelu sprzątającego.

Usługi doradcze

Usługi doradcze - uslugi.jpg

W siedzibie Stowarzyszenia można skorzystać z bezpłatnych usług doradczych w zakresie funkcjonowania organizacji pozarządowych.